Güncelleme Tarihi: 15.04.2014

Op.Dr. Mehmet ATA (Göz Hastalıkları Uzmanı) Baştabip
Göz Hastalıkları Uzmanı
20.03.1945 yılında Afyon ili Dazkır ilçesi Akyarma Köyünde doğdu. 26.06.1968 yılında Ege Üniversitesi tıp fakültesinden mezun oldu. 20.07.1968 yılında Malatya/Pötürge'de çalışmaya başladı. 1972 yılında Adana Çukurova Üniversitesi Göz Bölümünde Asistan olarak çalışmaya başladı. 16.01.1976 yılında Balıkesir Devlet hastanesi'nde Göz Hastalıkları Uzman Doktoru olarak göreve başladı.16.04.1006 yılında emekli olarak Baltıp Merkezinde göreve başladı. Nisan 2013'den itibaren Hastanemiz bünyesinde çalışmaktadır.Op.Dr.Tülin KAHVECİ (Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı)
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
1977 yılında Malatya'da doğdu. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi tıp Fakültesinden mezun oldu.2007 yılında ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığını aldı. 2007-2010 yılları arasında Bilecik Devlet Hastanesi'nde 2010-2011 yılları arası Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde 2012-2013 yılları arasında Zonguldak Özel A Tıp Merkezi'nde ve Özel Muayenehanesinde çalıştıktan sonra Ekim 2013 den itibaren hastanemiz bünyesinde çalışmaya başlamıştır.
Uzm. Dr. Tülin Kahveci Ayrıca 2010 yılında CİSED'in düzenlediği eğitimlere katılarak Cinsel Terapi Uzmanı ünvanını almıştır ve bu konu ile ilgili olan tedavilerini hastanemizde uygulamaktadır.
Web Sitesi : www.tulinkahveci.com/

Op.Dr.Mümin TEMEL Üroloji(Bevliye) Uzmanı
Üroloji Uzmanı
1968 Samsun doğumlu.Cumhuriyet Üniversitesindeki tıp eğitiminin ardından uzmanlık eğitimini Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesinde aldı.Sırasıyla Bartın Ulus ilçesi Zafer Köyü Sağlık Ocağı,Tokat Sulusaray Merkez Sağlık Ocağı ve Sağlık Grup Başkanlığı,Erbaa Devlet Hastanesi Acil servis,Tokat il Sağlık Müdür Yardımcılığı,Samsun Devlet Hastanesi acil servis,Samsun Asker Hastanesi,Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Üroloji İhtisası,Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevlerinden sonra 2007 yılında Devlet Memurluğu görevinden ayrılarak Özel Balıkesir Hastanesinin kurucuları arasında yer aldı ve Hastanemizde Üroloji Uzmanı olarak görev yapmaya başladı.Şimdi de Özel Balıkesir Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu'nda ve Hastanemizin Başhekimi olarak görevine devam etmektedir.

/tema1/UserFiles/drsongul.JPG
Uzm.Dr. Songül AKCAN (Dahiliye Uzmanı)
Dahiliye Uzmanı
1976 Artvin doğumlu Uzm.Dr. Songül AKCAN 2001 Yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2007 Yılında Akdeniz Üniversitesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nden Uzmanlığını Aldı. Sırasıyla, Muğla Özel İzan Sağlık Hastanesi, Muğla Devlet Hastanesi,Bsk Kütahya Anadolu Hastanesi,Van Başkale Devlet hastanesi,Antalya Yaşam Hastanesi, Antalya Akdeniz Üniversitesi, Manisa Esenyurt Sağlık Ocağı' nda görev yaptıktan sonra Ekim 2013'den beri Hastanemizde İç Hastalıkları Uzmanı olarak görevini sürdürmektedir.

/tema1/UserFiles/drsavastunay.jpg
Op.Dr. Savaş TUNAY (Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı)
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
Hazırlanıyor...

Op. Dr. Hüseyin BALİ (Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı) Baştabip Yrd.
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanı
1966 Yılında Kütahya’nın Tavşanlı İlçesinde doğdu.1989 Yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.1998 Yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde uzmanluk eğitimini bitirdi. Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü Yardımcılığı, Eskişehir Özel Ümit Tıp Merkezi ve Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesinde Kulak Burun Boğaz uzmanlığı yapan Op.Dr.Hüseyin BALİ hastanemizde görevini başarı ile sürdürmektedir.

Uzm.Dr.Mustafa Remzi BAŞAR (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı)
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
1957 Denizli Doğumlu Uzm.Dr. Mustafa Remzi BAŞAR 1984 yılında Eryies Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Mezun olduktan sonra 1990 yılında İzmir Dr. Behçet UZ Çocuk Hastanesi'nde uzmanlığını aldı. Antalya,Aydın,Mersin gibi çeşitli illerde çalıştıktan sonra yaklaşık 2,5-3 yıl önce Edremit'e geldi. 2012 yılının Aralık ayından beri hastanemizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Op.Dr.Tuncay ERTEM (Genel Cerrahi Uzmanı)
Genel Cerrahi Uzmanı
1956 Kütahya doğumlu ERTEM, Sivas,Sarıkamış,Edremit Askeri Hastanelerinde Baştabiplik yapmıştır. 2000 yılında TSK'dan Albay rütbesi ile emekli olmuştur. Emekli olduktan sonra Burhaniye ve Edremit Devlet Hastanelerinde çalışmıştır. 2004 yılından itibaren Özel Edremit Hastanesinde çalışmıştır. Genel Cerrah Uzmanı ve Baştabip yardımcılığı yapmıştır. 2013 yılında Hastanenin Ankara ve İstanbul'un bazı özel hastanelerinde bulunup Eylül 2013'den itibaren hastanemiz bünyesine girmiştir. Evli ve 3 çocuk babası olan ERTEM Türk sanat müziği ile ilgilenip Keman çalma gibi hobileri bulunmaktadır.Uzm.Dr. Yalçın BAĞDATLI (Dermatoloji (Cildiye)Uzmanı)
Dermatoloji (Cildiye) Uzmanı
10.10.1944 Tarihinde Malatya Yeşilyurt’da doğdu.1967 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini aldı. 1974 yılında Ankara Gülhane Tıp Akademisinde Dermatoloji uzmanlığını aldıktan sonra Balıkesir Asker Hastanesi ve Balıkesir Devlet Hastanesinde görev yaptı. Halen Özel Balıkesir Hastanesinde görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Rad.Dr. Adnan ARISOY (Radyoloji)
Radyoloji Uzmanı
1954 Yılında Kayseri/Develi ilçesinde doğan ARISOY 1978 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1985 yılında Buca SSK Hastanesinden Radyodiagnostik dalında uzmanlık belgesini almıştır. 1985-1991 yılları arasında Samsun Devlet Hastanesinde görev yapmıştır. 1991-2001 yılları arasında ise Edremit Devlet Hastanesinde çalışarak bu hastaneden emekli olmuştur. 18.09.2012 tarihinden itibaren hastanemiz bünyesinde çalışmaktadır.Prt.Dr.Raif ÖZKAN (Acil Servis Sorumlu Doktoru)
Acil Servis
1965 yılında Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde doğdu.Tıp eğitimini Atatürk Üniversitesinde aldıktan sonra sırasıyla Mardin ve Balıkesir Milli Eğitim Sağlık Merkezleri ile Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesinde görev yaptı. Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhekim yardımcılığı ve Balıkesir İl Sağlık Müdür Yardımcılığı gibi idari görevlerde de bulunan ÖZKAN 2011 yılında Devlet Memurluğu görevinden ayrılıp Hastanemizde Acil Servis Sorumlu Hekimi olarak göreve başladı.

/tema1/UserFiles/drsezgigurcay.JPG
Dr. Sezgi GÜRÇAY
Acil Servis
1983 yılında Balıkesir'de doğdu. Tıp eğitimini 2001-2007 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde tamamladı.Şu an hastanemiz Acil Servisinde görevine devam etmektedir.

/tema1/UserFiles/logo.gif
Dr. Saadat HEYDARLI
Acil Servis
Hazırlanıyor..

/tema1/UserFiles/logo.gif
Dr. Nasir Ahmad SHAHİ
Acil Servis
Hazırlanıyor..